menu home آزمون ساز آروین more_vert person_add

۱-برای استفاده و عضویت باید از اطلاعات صحیح استفاده کنید چرا که شما با افرادی باید کار کنید که با شما آشنا هستند.

جهت دریافت خدمات شما باید تمام شرایط سرویس را بپذیرید.مسائل شرعی استفاده از سرویس برای ما اهمیت زیادی دارد.

۲-کاربر مسئول محتوای خود است و باید در تمام موارد قوانین جمهوری اسلامی ایران را رعایت کند و از موارد حساسیت زا در محتوای خود خودداری کند.

۳-اساتید و دبیران عزیز باید بعد از برگزاری هر آزمون حداکثر تا ۳۰ روز آزمون را تصحیح کرده و نتایج آن را استخراج کنند چرا که پس از این مدت اطلاعات امتحان به صورت خودکار حذف خواهد شد.

قبل از خرید اعتبار حتما برنامه را از طریق اعتبار رایگان تست کنید.ما تاکید داریم که به مقدار نیاز اعتبار بخرید و ذخیره نکنید و در صورتی که شما اعتبار رابیش از ۲ ماه نگهداری کنید اعتبار شما باقی است ولی دین شرعی را از خود سلب می کنیم.در صورتی که هنگام خرید اعتبار با مشکل مواجه شدید حتما از طریق گروه تلگرامی یا ایمیل پشتیبانی ما رو با خبر کنید و در غیر این صورت اگر تا ۱ ماه اقدام نکنید و ما هم متوجه نشده باشیم شرعا دین محسوب نخواهد شد.

۴-اطلاعات هیچ کدام از کاربران برای دیگری قابل مشاهده نیست مگر دانشجویان یا دانش آموزانی که عضو یک کلاس باشند که در این صورت فقط دبیر یا استاد به اطلاعات آن ها دسترسی خواهد داشت.

۵-ایجاد هر آزمون دارای هزینه ای شامل ۱۰ اعتبار داخل برنامه است که هنگام ایجاد یک آزمون کسر می شود و می توانید این اعتبار را از بخش خرید اعتبار تهیه فرمایید.

۶-اعتبار را به اندازه ی نیاز خریداری فرمایید چرا که پس از خرید امکان مبلغ وجه به دلیل کارمزد ها و مالیاتی که کسر می شود وجود ندارد.

۸-ما تمام تلاش خود برای حفظ کیفیت سیستم را انجام می دهیم اما برای موارد خاص مانند از بین رفتن سرور،انفجار،زلزله،آتشفشان،جنگ،حملات سایبری و ...که اطلاعات به نحوی از بین برود که قابل بازیابی نباشد از خود سلب مسئولیت می کنیم و استفاده شما از سرویس منوط به پذیرش این بند است.همچنین در مورد اعتبار داخل برنامه در صورتی که اطلاعات از بین رفته باشد و نتوان در مورد آن تصمیم گیری کرد از خود سلب مسئولیت می کنیم.این بر عهده ی شماست که به مقدار نیاز و روزانه اعتبار خریداری فرمایید و از انباشت آن خودداری کنید.

تداوم سرویس دهی وابسته به تامین هزینه های آن است و در صورتی که نتوان هزینه های آن را تامین کرد با اعلام قبلی از طریق سایت و نرم افزار پس از در نظر گرفتن فرصتی برای مصرف اعتبار توسط کاربر این حق بر عهده ی ما به عنوان سرویس دهنده است که سرویس را برای همه متوقف کنیم. این قوانین هم برای سایت و هم برای تمام اپلیکیشن های مرتبط و وابسته به آن صدق می کند و شما باید آن ها را بپذیرید.


۹-قوانین ممکن است به صورت دوره ای تغییر کند پس بر عهده ی شماست که به صورت دوره ای این بخش را مطالعه فرمایید.

۱۰-برای شما و وطنمان ایران آرزوی سرافرازی ابدی دارم.